Kde najít Zalando kontakt? Vše o kontaktních informacích pro pohodlné nákupy

Zalando Kontakt

Telefonní číslo Zalando pro zákaznickou podporu.

Telefonní číslo Zalando pro zákaznickou podporu je +420 228 886 511. Toto telefonní číslo je k dispozici pro zákazníky, kteří potřebují pomoc s objednávkami, vrácením zboží nebo jakýmikoli dotazy ohledně služeb Zalanda. Zákaznická podpora je poskytována v pracovní dny od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 9:00 do 17:00. Pro rychlé a efektivní řešení vašich problémů je telefonický kontakt ideální možností.

E-mailová adresa pro dotazy ohledně objednávek.

Pro dotazy ohledně objednávek můžete kontaktovat Zalando prostřednictvím e-mailu na adrese: info@zalando.cz. Tato e-mailová adresa je určena speciálně pro zákazníky, kteří potřebují pomoc s objednávkami, vrácením zboží nebo jakýmikoli jinými dotazy souvisejícími s nákupy na Zalandu. Zákaznický servis se snaží reagovat co nejdříve a poskytnout užitečné informace a podporu pro usnadnění vašeho nákupního procesu.

Otevírací doba zákaznického servisu.

Otevírací doba zákaznického servisu u Zalanda je velmi přívětivá pro zákazníky. Zákaznická podpora je k dispozici sedm dní v týdnu od 8:00 do 22:00. To znamená, že můžete kontaktovat Zalando telefonicky nebo prostřednictvím online chatu kdykoliv během týdne v uvedených hodinách. Tato dlouhá otevírací doba umožňuje rychlé a efektivní řešení vašich dotazů či problémů ohledně objednávek či služeb Zalanda.

Možnosti kontaktu prostřednictvím sociálních médií.

Zalando nabízí možnost kontaktovat je i prostřednictvím sociálních médií. Na Facebooku můžete najít oficiální stránku Zalanda s aktuálními informacemi a možností zaslat zprávu přes Messenger. Stejně tak na Twitteru, kde Zalando udržuje aktivní profil a reaguje na dotazy zákazníků. Pokud preferujete komunikaci prostřednictvím Instagramu, můžete sledovat jejich profil a využít možnosti poslat soukromou zprávu. Sociální média jsou tak další rychlou a pohodlnou cestou, jak se spojit se Zalandem a vyřešit své dotazy či problémy.

Adresa sídla společnosti pro písemné zasílání.

Adresa sídla společnosti Zalando pro písemné zasílání je: Zalando SE, Tamara-Danz-Straße 1, 10243 Berlín, Německo. Tato adresa slouží k zasílání veškeré korespondence nebo dokumentace týkající se spolupráce či obchodních záležitostí s touto online módní platformou. Pro rychlou a efektivní komunikaci prostřednictvím písemných materiálů je důležité uvádět správně adresu a kontaktní informace.

Publikováno: 12. 03. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Petr Svoboda

Tagy: zalando kontakt | kontaktní informace