Nákupní centrum Avion Shopping Park: Vše, co potřebujete pro dokonalý nákupní zážitek v Brně a Ostravě!

Avion Shopping Park

Představení Avion Shopping Parku v Brně a Ostravě

Avion Shopping Park je moderní nákupní centrum, které se nachází jak v Brně, tak i v Ostravě. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají dokonalý nákupní zážitek. Obě pobočky Avion Shopping Parku jsou vybaveny širokou nabídkou obchodů a služeb, které uspokojí potřeby každého zákazníka. S moderním designem a přátelskou atmosférou přináší Avion Shopping Park nejen skvělé nakupování, ale také možnosti stravování a zábavy pro celou rodinu.

Lokalita a dostupnost nákupního centra

Avion Shopping Park je umístěn v strategických lokalitách v Brně a Ostravě, což zajišťuje snadnou dostupnost pro nákupy. V Brně se nachází na adrese Skandinávská 1, poblíž dálnice D1 a letiště Tuřany. V Ostravě pak na ulici Rudná 1143/114, nedaleko hlavní silnice směrem na centrum města. Obě lokalizace jsou dobře připojeny k veřejné dopravě, s dostatečným množstvím autobusových a tramvajových linek vedoucích do blízkosti nákupního centra. Pro ty, kteří preferují osobní automobil, je k dispozici rozsáhlé parkoviště s dostatečným počtem parkovacích míst. Díky své strategické poloze a dobré dostupnosti je Avion Shopping Park ideálním místem pro nákupy jak pro obyvatele Brna a Ostravy, tak i pro návštěvníky z okolních regionů.

Rozsah a nabídka obchodů

Avion Shopping Park je jedním z největších nákupních center v Brně a Ostravě. Nabízí širokou škálu obchodů, které uspokojí potřeby každého zákazníka. V centru najdete známé značky oblečení, obuvi a doplňků jako H&M, Zara, Nike nebo Deichmann. Pro milovníky elektroniky je tu prodejna Electro World. Dále se můžete těšit na prodejny s kosmetikou (DM, Sephora), knihkupectví (Martinus) a specializované obchody s domácím vybavením (IKEA). Avion Shopping Park také nabízí supermarket Albert pro vaše nákupy potravin.

Možnosti stravování a zábavy

Avion Shopping Park nabízí širokou škálu možností stravování a zábavy pro návštěvníky. V obou nákupních centrech v Brně i Ostravě najdete různé restaurace, kavárny a fast foody, které uspokojí každý chuťový profil. Můžete si vychutnat tradiční českou kuchyni, mezinárodní speciality nebo si dopřát rychlý oběd. Pro ty, kteří preferují zdravé stravování, jsou k dispozici také restaurace s nabídkou salátů a lehkých jídel. Po nakupování si můžete odpočinout v jedné z kaváren a vychutnat si šálku čerstvého kávy nebo dezertu. Pro zábavu jsou v Avion Shopping Parku také kino a herny, které nabízejí různorodý program pro dospělé i děti.

Parkování a doprava

Parkování a doprava v Avion Shopping Parku je dobře zajištěno pro pohodlný nákupní zážitek. V obou lokalitách Brně a Ostravě je k dispozici dostatečné množství parkovacích míst pro zákazníky. V Brně je k dispozici parkoviště s kapacitou více než 3000 aut, zatímco v Ostravě je parkoviště s kapacitou přes 2500 aut.

Doprava do Avion Shopping Parku je také snadná. Obě lokality jsou dobře dostupné jak automobilem, tak i veřejnou dopravou. V Brně se nachází nákupní centrum poblíž dálnice D1, což usnadňuje přístup autem. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, jsou k dispozici autobusové linky a tramvajová zastávka v blízkosti.

V Ostravě se Avion Shopping Park nachází poblíž silnice I/56, což umožňuje snadný přístup autem. Také veřejná doprava je dobře dostupná s autobusovými linkami a tramvajovou zastávkou poblíž.

Celkově lze říci, že parkování a doprava v Avion Shopping Parku jsou dobře organizované a usnadňují zákazníkům pohodlný přístup k nákupům. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete přijet autem nebo veřejnou dopravou, budete mít snadný a bezproblémový přístup k nákupnímu centru.

Akce a slevy pro zákazníky

Avion Shopping Park pravidelně přináší svým zákazníkům různé akce a slevy, které ještě více zpříjemňují nákupy. Například každý týden se koná tzv. "Happy Hour", během kterého si můžete u vybraných obchodů užít výhodné slevy na vybrané zboží. Dále se zde konají speciální akce ke svátkům, jako jsou Vánoce či Velikonoce, kdy si můžete užít například vánoční trhy nebo soutěže s atraktivními cenami. Slevové letáky a novinky o akcích jsou pravidelně dostupné na webových stránkách Avion Shopping Parku i na sociálních sítích. Nezapomeňte sledovat tyto kanály, abyste nezmeškali žádnou výhodnou nabídku!

Otevírací doba a provozní informace

Avion Shopping Park v Brně a Ostravě nabízí svým zákazníkům širokou otevírací dobu, která je přizpůsobena jejich potřebám. V pracovní dny je nákupní centrum otevřeno od 9:00 do 21:00 hodin. O víkendech a svátcích se otevírací doba mírně liší a to od 9:00 do 20:00 hodin. Provozovatelé Avion Shopping Parku dbají na to, aby bylo centrum dostupné pro všechny zákazníky i ve večerních hodinách.

Bezpečnost a pohodlí pro nákupy

Bezpečnost a pohodlí pro nákupy jsou v Avion Shopping Parku na prvním místě. Nákupní centrum je vybaveno moderním kamerovým systémem, který zajišťuje bezpečnost zákazníků. K dispozici jsou také bezbariérové přístupy a výtahy, což umožňuje snadný přístup pro osoby se zdravotním postižením a rodiče s kočárky. Pro pohodlný nákup je v centru dostatek prostoru a široké uličky, které nejsou přeplněné. Zákazníci si tak mohou v klidu prohlédnout nabídku obchodů a nakoupit ve svém tempu.

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze a zkušenosti zákazníků jsou důležitým prvkem při hodnocení nákupního centra Avion Shopping Park. Zákazníci si cení příjemné atmosféry, čistoty a široké nabídky obchodů. Oceňují také vstřícnost a ochotu personálu, který je vždy připraven pomoci. Vyzdvihují také pohodlné parkování a dobrou dostupnost centra. Zákazníci se shodují na tom, že nákupy v Avion Shopping Parku jsou skvělým zážitkem a rádi se sem vracejí.

Kontaktní informace a webové stránky Avion Shopping Parku

Kontaktovat Avion Shopping Park je snadné. Pro více informací a dotazy můžete využít jejich webové stránky, které najdete na adrese www.avionshoppingpark.cz. Na webu naleznete také aktuální otevírací dobu, seznam obchodů a akcí. Pokud máte konkrétní otázky, můžete kontaktovat jejich zákaznickou linku na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo poslat e-mail na info@avionshoppingpark.cz. Avion Shopping Park se nachází v Brně na adrese Letiště Brno-Tuřany 904/1a a v Ostravě na adrese Rudná 3118/114.

Publikováno: 07. 02. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Petr Novotný

Tagy: avion shopping park | nákupní centrum v brně a ostravě