Nákupní radost s Kupi Billa: Objevte skvělé nabídky pro váš pohodlný nákup!

Kupi Billa

Historie a vize společnosti "kupi billa"

Společnost Kupi Billa vznikla v roce 1993 a od té doby si získala důvěru zákazníků díky své kvalitní nabídce potravin a služeb. Její vize spočívá v poskytování pohodlného a příjemného nákupního prostředí, kde zákazníci mohou nakoupit vše potřebné pod jednou střechou. Kupi Billa se zaměřuje na inovace a modernizaci prodejen, aby neustále splňovala očekávání zákazníků a udržela si své postavení na trhu potravinářského průmyslu.

Sortiment a nabídka produktů v prodejnách "kupi billa"

Sortiment prodejen "Kupi Billa" je široký a zahrnuje čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo, mléčné výrobky, maso a uzeniny, ale také potraviny pro bezlepkovou dietu nebo bio produkty. Kromě potravin nabízí také drogistické zboží, domácí potřeby a alkoholické i nealkoholické nápoje. Zákazníci mohou nakoupit jak běžné produkty známých značek, tak i vlastní značky "K-Bio" s důrazem na kvalitu za přijatelnou cenu. Pro každodenní nákupy i speciální příležitosti jsou prodejny "Kupi Billa" ideálním místem s bohatým sortimentem.

Lokace a otevírací doba prodejen "kupi billa"

Společnost Kupi Billa provozuje prodejny po celé České republice, s širokým zastoupením jak ve městech, tak i na venkově. Pro zákazníky je tak snadné najít prodejnu v jejich blízkosti. Otevírací doba se může lišit dle konkrétní lokalizace, avšak většina prodejen má dlouhou otevírací dobu od brzkých ranních hodin až do pozdních večerních hodin, což usnadňuje nákupy i těm nejzaneprázdněnějším zákazníkům. Pro přesné informace o otevírací době konkrétní prodejny doporučujeme navštívit oficiální webové stránky společnosti Kupi Billa.

Věrnostní program a výhody pro zákazníky "kupi billa"

Věrnostní program "Kupi Billa klub" je skvělým způsobem, jak odměnit naše věrné zákazníky. Při každém nákupu získávají body, které mohou směnit za zajímavé dárky nebo slevy na vybrané produkty. Členové klubu mají také možnost účastnit se exkluzivních akcí a speciálních nabídek určených pouze pro ně. Díky věrnostnímu programu si zákazníci mohou užít ještě větší nákupní radost a pocit ocenění za jejich loajalitu k našim prodejnám. Buďte i vy součástí Kupi Billa klubu a užijte si výhody, které jsme pro vás připravili!

Aktuální slevy a akční nabídky v prodejnách "kupi billa"

V prodejnách Kupi Billa můžete využít aktuálních slev a akčních nabídek, které jsou pravidelně aktualizovány. Momentálně si můžete pořídit čerstvé ovoce a zeleninu se slevou až 30 %. Dále nabízíme kvalitní uzeniny od místních dodavatelů se slevou 20 %. Pro milovníky sladkostí máme připravené dorty a dezerty se slevou 15 %. Nezapomeňte také na speciální akci na vybrané druhy vína, která jsou nyní dostupná se slevou 25 %. Přijďte do našich prodejen a nakupte si za skvělé ceny!

Publikováno: 28. 02. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Petr Novotný

Tagy: kupi billa | nákupní řetězec