Nákupní ráj v Olympii Brno: Obchody, které musíte navštívit!

Olympia Brno Obchody

Historie nákupního centra Olympia Brno

Historie nákupního centra Olympia Brno sahá až do roku 1993, kdy bylo otevřeno jako první moderní nákupní centrum ve městě. Postupem času prošlo několika rozšířeními a renovacemi, aby splňovalo neustále se měnící potřeby zákazníků. V roce 2018 proběhla velká rekonstrukce, během které byly přidány nové obchody a služby, což posílilo postavení Olympie Brno jako oblíbené destinace pro nakupování a trávení volného času. Dnes je to jedno z nejvýznamnějších nákupních center v regionu s širokou nabídkou obchodů a zábavy pro celou rodinu.

Popis obchodů a služeb poskytovaných v Olympii Brno

V nákupním centru Olympia Brno najdete širokou škálu obchodů a služeb, které uspokojí potřeby každého zákazníka. Zde můžete navštívit oblíbené módní značky jako H&M, C&A nebo Zara. Pro milovníky elektroniky je zde obchod Electro World nabízející nejnovější technologické produkty. Pro ty, kteří hledají kosmetiku a parfémy, je k dispozici dm drogerie markt. Kromě toho mohou návštěvníci využít různých restaurací a kaváren pro občerstvení během nakupování. Dále zde najdete také bankovní pobočky, lékárnu a další služby pro pohodlný nákupní zážitek.

Akce a slevy v nákupním centru Olympia Brno

V nákupním centru Olympia Brno se pravidelně konají akce a nabízejí se atraktivní slevy pro zákazníky. Každý týden můžete využít tzv. "Happy Hours", kdy vybrané obchody poskytují slevy až 50 % na vybrané zboží. Pro milovníky módy je pak každý měsíc připravena Fashion Night, během které můžete nakupovat za zvýhodněné ceny a nechat se inspirovat nejnovějšími trendy. V období vánočních svátků si nenechte ujít tradiční Vánoční trhy, kde si můžete zakoupit originální dárky od lokálních prodejců a ochutnat vánoční dobroty. Sledujte webové stránky Olympie Brno nebo sociální média, abyste nezmeškali žádnou zajímavou akci či slevu!

Praktické informace pro návštěvníky Olympia Brno

Nákupní centrum Olympia Brno se nachází na adrese U Dálnice 777, 664 82 Brno. Otevírací doba je pondělí až neděle od 9:00 do 21:00 hodin. Centrum nabízí parkování zdarma pro návštěvníky a je dobře dostupné i městskou hromadnou dopravou. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici dětské koutky a služby jako půjčovna kočárků či přebalovací pulty. V Olympii Brno najdete také bankomaty, lékárnu a bezbariérový přístup pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Hodnocení nákupního centra Olympia Brno od zákazníků

Nákupní centrum Olympia Brno patří mezi oblíbená místa pro nakupování a trávení volného času obyvatel Brna i turistů. Zákazníci oceňují širokou škálu obchodů od módy až po elektroniku, kavárny, restaurace a služby jako kino či fitness centrum. Velkou výhodou je také dostatečné množství parkovacích míst a dobře dostupná poloha. Podle průzkumů se zákazníci shodují na přátelském personálu, čistotě prostředí a pohodlném nákupním prostředí. Celkově je nákupní centrum Olympia Brno hodnoceno velmi pozitivně a patří mezi nejoblíbenější nákupní destinace v regionu.

Publikováno: 29. 05. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Jindřich Březina

Tagy: olympia brno obchody | nákupní centrum