Nákupní ráj v srdci Pardubic - Atrium Pardubice vás okouzlí svou nabídkou!

Atrium Pardubice

Historie a lokalita nákupního centra Atrium Pardubice

Nákupní centrum Atrium Pardubice se nachází v srdci města Pardubic, přesně na adrese Karla IV. 2747. Otevřeno bylo v roce 2009 a od té doby se stalo oblíbeným místem pro nakupování a trávení volného času. Díky své strategické poloze je snadno dostupné jak pěšky, tak i veřejnou dopravou. Centrum nabízí široký výběr obchodů, restaurací a služeb pro celou rodinu, což ho činí ideálním místem pro nákupy i setkávání s přáteli.

Nabídka obchodů a služeb v Atrium Pardubice

Nabídka obchodů a služeb v nákupním centru Atrium Pardubice je skvěle rozmanitá a uspokojí potřeby každého zákazníka. Zde najdete oblíbené módní značky jako H&M, C&A nebo Lindex, ale také specializované obchody s oblečením pro sportovce či děti. Pro milovníky elektroniky je k dispozici prodejna Alza.cz. Kromě toho můžete navštívit drogerii dm, knihkupectví Neoluxor nebo si dopřát relaxaci v kavárnách a restauracích jako je Costa Coffee nebo Pizza Coloseum. Pro vaše pohodlí zde funguje lékárna, optika i trafika. Atrium Pardubice tak nabízí komplexní nákupní zážitek pro celou rodinu.

Atrium Pardubice, chrám konzumu, kde se potkávají davy hledačů slev a značek. Místo, kde se z peněženek vypařují úspory a rodí se krátkodobé radosti z nových bot či kabelky.

Zdeněk Dvořák

Akce a speciální nabídky pro zákazníky

V nákupním centru Atrium Pardubice se pravidelně konají různé akce a speciální nabídky pro zákazníky. Každý měsíc si zde můžete užít například slevové akce na oblíbené značky oblečení, doplňků nebo elektroniky. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny tematické dny plné her a soutěží. V období vánočních svátků pak můžete navštívit tradiční vánoční trhy s bohatým sortimentem dárků a dobrého jídla. Nezapomeňte sledovat webové stránky Atria Pardubice nebo sociální média pro aktuální informace o nadcházejících akcích a výhodných nabídkách!

Parkování a dopravní dostupnost nákupního centra

Parkování v nákupním centru Atrium Pardubice je velmi pohodlné pro zákazníky. Centrum disponuje velkým parkovištěm s kapacitou pro mnoho vozidel, což eliminuje starosti spojené s nedostatkem parkovacích míst. Navíc první dvě hodiny parkování jsou pro zákazníky zdarma, což je skvělá výhoda při nákupech či návštěvě restaurací či kaváren v centru. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je Atrium Pardubice dobře dostupné tramvají či autobusem, neboť se nachází v blízkosti hlavního autobusového a vlakového nádraží. Dopravní dostupnost je tedy jedním z klíčových benefitů tohoto moderního nákupního centra.

Hodnocení zákazníků a recenze Atrium Pardubice

Hodnocení zákazníků a recenze Atrium Pardubice jsou většinou velmi pozitivní. Návštěvníci oceňují širokou nabídku obchodů, restaurací a služeb, které centrum poskytuje. Mnozí chválí moderní design interiéru a přívětivou atmosféru pro nákupy či relaxaci. Dopravní dostupnost a pohodlné parkování jsou dalšími body, které zákazníci vyzdvihují. Atrium Pardubice se tak stal oblíbeným místem pro nakupování a trávení volného času pro obyvatele i návštěvníky města Pardubice.

Publikováno: 04. 03. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Viktor Kovář

Tagy: atrium pardubice | nákupní centrum v pardubicích