Nakupujte v klidu: Přehled otevírací doby Kauflandu po celé ČR

Otevírací Doba Kaufland

Otevírací doba Kauflandu

Kaufland patří mezi oblíbené supermarkety v Česku a otevírací doba je pro zákazníky klíčová. Většina prodejen Kaufland má otevřeno od 7:00 do 21:00, sedm dní v týdnu. To zákazníkům umožňuje pohodlně nakoupit jak před prací, tak i po ní. Některé prodejny, zejména ve větších městech, mohou mít otevírací dobu prodlouženou i do 22:00. Pro jistotu si vždy ověřte otevírací dobu vaší konkrétní prodejny Kaufland. Informace najdete na webových stránkách Kauflandu, v mobilní aplikaci nebo přímo na prodejně.

Denní otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 18:00

So: 9:00 - 14:00

Ne: Zavřeno

V pondělí až pátek nás zastihnete od 8:00 do 18:00. V sobotu máme otevřeno od 9:00 do 14:00, ideální pro ty, co si rádi přispí. V neděli si dáváme oraz a nabíráme síly na další týden, proto je zavřeno.

V případě svátků se otevírací doba může lišit, proto doporučujeme sledovat naše webové stránky nebo sociální sítě, kde vždy zveřejňujeme aktuální informace.

Víkendová otevírací doba

O víkendu si u nás nakoupíte taky, máme otevřeno i v sobotu a v neděli. Konkrétní otevírací doba se může lišit pobočka od pobočky, proto doporučujeme se podívat na naše webové stránky, kde najdete otevírací dobu pro každou prodejnu. Obecně platí, že v sobotu máme otevřeno kratší dobu než v týdnu a v neděli bývá otevřeno jen dopoledne nebo zavřeno úplně. Pokud si chcete být jistí, kdy je vaše nejbližší prodejna otevřená, zkontrolujte si to prosím na internetu nebo nám zavolejte.

Svátky a otevírací doba

Během roku se otevírací doba může lišit kvůli státním svátkům. Doporučujeme ověřit si aktuální otevírací dobu na webových stránkách nebo telefonicky.

Většina obchodů a institucí je uzavřena během těchto státních svátků: 1. ledna (Den obnovy samostatného českého státu), Velikonoční pondělí, 1. května (Svátek práce), 8. května (Den vítězství), 5. července (Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje), 6. července (Den upálení mistra Jana Husa), 28. září (Den české státnosti), 28. října (Den vzniku samostatného československého státu), 17. listopadu (Den boje za svobodu a demokracii) a 24. prosince (Štědrý den), 25. prosince (1. svátek vánoční) a 26. prosince (2. svátek vánoční).

Některé obchody s potravinami a restaurace mohou mít během státních svátků zkrácenou otevírací dobu.

Najít otevírací dobu online

V dnešní době chytrých telefonů a neustálého připojení k internetu je jednodušší než kdy jindy najít otevírací dobu obchodů, restaurací a dalších podniků online. Už žádné zdlouhavé hledání na zastaralých webových stránkách nebo telefonování do provozoven. Stačí pár kliknutí a máte všechny potřebné informace přímo na dosah ruky. Existuje mnoho webových stránek a aplikací, které se specializují na poskytování aktuálních otevíracích dob. Mezi nejoblíbenější patří Mapy.cz, Google Maps a Zomato. Tyto platformy shromažďují informace přímo od podniků a od uživatelů, takže si můžete být jisti jejich přesností. Pokud si nejste jisti, zda je daný podnik otevřený, zkontrolujte si jeho profil na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Instagram. Mnoho podniků tam pravidelně aktualizuje své otevírací doby a informuje o případných změnách.

Změny otevírací doby

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás informovat o změně otevírací doby. Od 1. září 2023 bude naše provozovna otevřena v upravených časech. Věříme, že vám nová otevírací doba bude více vyhovovat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Publikováno: 26. 06. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Jindřich Březina

Tagy: otevírací doba kaufland | otevírací doba