Objevte nakupování v obchodním centru Tamda Ústí nad Labem!

Tamda Ústí Nad Labem

Historie a popis obchodního centra "Tamda Ústí nad Labem"

Obchodní centrum "Tamda Ústí nad Labem" bylo otevřeno v roce 2009 a nachází se v centru města Ústí nad Labem. Centrum disponuje rozlohou přes 30 000 m² a nabízí široký výběr obchodů, restaurací a služeb pro návštěvníky. Architektura budovy je moderní a prostorná, což poskytuje příjemné prostředí pro nakupování a relaxaci. "Tamda Ústí nad Labem" je oblíbeným místem pro rodinné nákupy i setkávání s přáteli.

Nabídka obchodů a služeb v "Tamda Ústí nad Labem"

Nabídka obchodů a služeb v obchodním centru "Tamda Ústí nad Labem" je skvěle rozmanitá a uspokojí potřeby každého zákazníka. Centrum nabízí široký výběr obchodů od módního oblečení, obuvi a doplňků přes elektroniku, kosmetiku a drogerii až po potraviny. Mezi oblíbené obchody patří například H&M, C&A, Datart, dm drogerie markt, Albert nebo Billa. Kromě nákupních možností zde návštěvníci mohou využít také různé služby jako kadeřnictví, optiku, bankovní pobočky či restaurace a kavárny. Díky této pestrosti nabídky se stává "Tamda Ústí nad Labem" oblíbeným místem pro nakupování i relaxaci.

Akce a slevy pro zákazníky v obchodním centru

V obchodním centru Tamda Ústí nad Labem se pravidelně konají akce a nabízejí se atraktivní slevy pro zákazníky. Každý týden můžete využít tzv. "Happy Hour" slevy ve vybraných obchodech od 15:00 do 17:00 hodin. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny speciální rodinné dni s programem pro nejmenší a slevami na dětské oblečení a hračky. V období vánočních svátků se koná tradiční vánoční trh, kde si můžete zakoupit originální dárky od místních prodejců. Sledujte webové stránky centra nebo sociální média pro aktuální informace o plánovaných akcích a slevách.

Parkování a dopravní dostupnost obchodního centra

Parkování v obchodním centru "Tamda Ústí nad Labem" je pohodlné a bezpečné. Centrum nabízí širokou škálu parkovacích možností pro návštěvníky, včetně venkovních i krytých parkovišť s dostatkem míst. Pro zákazníky je k dispozici také parkování zdarma po dobu nákupu nad určitou částku. Dopravní dostupnost je velmi dobrá díky blízkosti hlavní silnice a dobře značeným přístupovým cestám. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je zde možnost využít autobusové zastávky v těsné blízkosti centra.

Otevírací doba a kontaktní informace pro návštěvníky

Otevírací doba obchodního centra "Tamda Ústí nad Labem" je od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00. V případě svátků nebo změn v otevírací době doporučujeme kontaktovat centrum přes telefon na čísle +420 123 456 789 nebo navštívit jejich oficiální webové stránky www.tamda-ustinadlabem.cz pro aktuální informace. Pro návštěvníky je k dispozici také možnost seznámit se s nabídkou obchodů a služeb prostřednictvím informačního stánku umístěného v centru.

Publikováno: 03. 03. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Petr Svoboda

Tagy: tamda ústí nad labem | obchodní centrum v ústí nad labem