Objevte široký výběr elektrospotřebičů v Electro World Pardubice!

Electro World Pardubice

Informace o prodejně Electro World v Pardubicích

Prodejna Electro World v Pardubicích se nachází na adrese Palackého třída 163. Pro zákazníky je otevřena každý den od 9:00 do 20:00, včetně víkendů. V prodejně naleznete široký výběr elektrospotřebičů a elektroniky od renomovaných značek. Personál je přátelský a ochotný poskytnout poradenství při výběru produktů dle vašich potřeb. Navštivte nás a objevte svět moderní techniky!

Široký sortiment elektrospotřebičů a elektroniky

V prodejně Electro World v Pardubicích naleznete široký sortiment elektrospotřebičů a elektroniky pro každou domácnost. Nabízíme špičkové ledničky, pračky, trouby, televize, mobilní telefony, notebooky a mnoho dalšího od renomovaných značek. Naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality a technologie, aby uspokojily potřeby moderních zákazníků. Díky různorodosti sortimentu si u nás vybere každý zákazník podle svých preferencí a potřeb.

Nabídka značek a produktů

Nabídka značek a produktů v prodejně Electro World v Pardubicích je skutečně pestrá a kvalitní. Zákazníci zde najdou špičkové značky jako Samsung, LG, Sony, Bosch, Philips, a mnoho dalších. Sortiment zahrnuje širokou škálu elektrospotřebičů od lednic, praček, až po televize, mobilní telefony a notebooky. Kromě toho jsou k dispozici i produkty pro domácí kanceláře jako tiskárny či monitory. Pro každého zde tedy najdete něco podle svých potřeb a představ.

Služby poskytované v prodejně

Ve prodejně Electro World v Pardubicích jsou zákazníkům poskytovány široké služby, které zajišťují pohodlný nákupní zážitek. Mezi tyto služby patří profesionální poradenství od odborníků v oboru elektrospotřebičů a elektroniky, možnost objednání zboží online s možností osobního vyzvednutí v prodejně nebo doručení a instalace zakoupených produktů přímo domů. Dále je k dispozici servis a opravy spotřebičů s rychlým a kvalitním řešením problémů. Tým zaměstnanců se snaží zajistit maximální spokojenost zákazníků a poskytuje individuální přístup ke každému klientovi.

Možnosti platby a výhody pro zákazníky

Možnosti platby v prodejně Electro World v Pardubicích jsou velmi pestré a flexibilní. Kromě běžných platebních karet jako jsou Visa, Mastercard nebo Maestro, je možné využít také platební metody jako je Apple Pay či Google Pay. Pro zákazníky, kteří preferují hotovost, je samozřejmě možná i platba v hotovosti při osobním odběru zboží. Výhodou pro zákazníky je také možnost nákupu na splátky či využití různých slevových akcí a nabídek dostupných v prodejně. Tímto se zajišťuje maximální komfort a spokojenost zákazníků při nákupu elektrospotřebičů a elektroniky.

Kontaktní informace a otevírací doba

Kontaktní informace pro prodejnu Electro World v Pardubicích jsou následující: adresa prodejny je Na Vinici 237, 530 02 Pardubice. Pro kontaktování prodejny telefonicky můžete využít číslo +420 466 036 111. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00, v sobotu od 9:00 do 18:00 a v neděli má provoz zavřeno. Pro více informací o aktuální nabídce nebo službách můžete navštívit webové stránky Electro World nebo se obrátit přímo na personál prodejny.

Závěrem můžeme konstatovat, že nákup v prodejně Electro World v Pardubicích je skvělým zážitkem pro každého milovníka moderní elektroniky a elektrospotřebičů. Díky širokému sortimentu značek a produktů si zde určitě vybere každý zákazník. Navíc poskytované služby, jako je poradenství od odborníků či servisní práce, dodávají nákupu přidanou hodnotu. Různé možnosti platby a výhody pro zákazníky, jako jsou slevy či splátkové možnosti, dělají nákup ještě pohodlnějším. Doporučujeme navštívit prodejnu a objevit široký výběr elektrospotřebičů a elektroniky na vlastní oči!

Publikováno: 01. 03. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Viktor Kovář

Tagy: electro world pardubice | prodejna elektrospotřebičů