Pobočka Zásilkovny v Hradci Králové: Vše, co potřebujete vědět o výdejním místě

Zásilkovna Hradec Králové

Co je Zásilkovna a jak funguje?

Zásilkovna je síť výdejních míst, která umožňuje zákazníkům vyzvednout si své balíčky na jednom místě, nezávisle na e-shopu, ze kterého objednali. Funguje prostřednictvím unikátního kódu, který obdržíte ve chvíli, kdy je vaše zásilka doručena do vybrané pobočky Zásilkovny. Tento kód předložíte pracovníkovi a on vám předá váš balíček. Díky této službě můžete zásilky vyzvednout i o víkendech či ve večerních hodinách, což usnadňuje nakupování online.

Jaká je adresa pobočky Zásilkovny v Hradci Králové?

Adresa pobočky Zásilkovny v Hradci Králové je Jiráskova 333/4, 500 02 Hradec Králové. Pobočka se nachází v centru města, nedaleko od hlavního nádraží a je dobře dostupná jak autem, tak veřejnou dopravou. Pro zákazníky je tedy snadné a pohodlné dorazit pro vyzvednutí či odeslání zásilek.

Otevírací doba a kontaktní informace pobočky.

Otevírací doba pobočky Zásilkovny v Hradci Králové je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin, v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin a v neděli je zavřeno. Kontaktní informace pro pobočku jsou následující: adresa - Palackého třída 128, Hradec Králové, telefonní číslo - +420 778 781 234, e-mail - hradec@zasilkovna.cz. Pro aktuální informace doporučujeme navštívit oficiální webové stránky Zásilkovny nebo kontaktovat přímo pobočku.

Jaké služby nabízí Zásilkovna v Hradci Králové?

Zásilkovna v Hradci Králové nabízí širokou škálu služeb pro zákazníky. Kromě možnosti vyzvednutí a odeslání balíčků můžete využít i službu vrácení zboží nakoupeného online. Pobočka umožňuje také platbu za dobírku nebo nákup předem online a následné vyzvednutí na pobočce. Dále je možné si nechat doručit balíček do schránky, což usnadňuje převzetí zásilky v případě nepřítomnosti. Zásilkovna také poskytuje možnost sledování zásilek online prostřednictvím mobilní aplikace.

Jak můžete využít Zásilkovnu při svých nákupních potřebách?

Při svých nákupních potřebách můžete využít Zásilkovnu v Hradci Králové jako výdejní místo pro vaše objednávky z e-shopů. Stačí si při nákupu vybrat možnost doručení na pobočku Zásilkovny a po obdržení oznámení o doručení si můžete vyzvednout balík kdykoliv během otevírací doby. Tímto způsobem eliminujete starosti s nepřítomností při doručení domů a zároveň máte jistotu, že balík je bezpečně uložen na vyzvednutí.

Zkušenosti zákazníků s pobočkou Zásilkovny v Hradci Králové.

Zkušenosti zákazníků s pobočkou Zásilkovny v Hradci Králové jsou obecně velmi pozitivní. Lidé oceňují přívětivý personál, rychlost a spolehlivost služeb. Často se taky vyjadřují k výhodné poloze pobočky v centru města, což je pro ně velmi pohodlné. Kladně hodnotí možnost sledování zásilek online a jednoduchý proces vyzvednutí balíčků prostřednictvím QR kódu. Zákazníci také chválí čistotu a přehlednost prostředí na pobočce, což přispívá k celkově příjemnému zážitku.