Tvarohové hody: Akce, která potěší vaši peněženku i chuťové pohárky!

Tvaroh Akce

Tvaroh v akci: ulovte slevy

Milujete nadýchané tvarohové knedlíky, lahodný cheesecake nebo jen tak tvaroh s ovocem? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Právě teď probíhá v mnoha obchodech akce na různé druhy tvarohu. Ať už preferujete nízkotučný, polotučný nebo plnotučný, s příchutí vanilky nebo bez, určitě si přijdete na své. Sledujte letáky svých oblíbených supermarketů a nenechte si ujít skvělé slevy. Tvaroh je totiž nejen chutný, ale i zdravý. Obsahuje spoustu bílkovin, vápníku a dalších důležitých živin. Tak neváhejte a dopřejte si ho v hojném množství!

Nejlepší ceny tvarohu

Sledujete bedlivě ceny tvarohu? Nejste sami! Tato základní surovina mnoha českých jídel bohužel neunikla zdražování. Kde ale seženete tvaroh za nejlepší cenu?

V akčních letácích supermarketů narazíte na výhodné nabídky, kdy se cena za kostku tvarohu (250 g) pohybuje kolem 20 Kč. Sledujte letáky řetězců jako Lidl, Albert, Kaufland nebo Tesco. Levnější variantou je pak nákup ve větším balení, například vanička 500 g.

Nezapomínejte ani na farmářské trhy, kde seženete čerstvý tvaroh přímo od farmářů. Cena se zde může lišit v závislosti na regionu a typu tvarohu (hrudkovitý, jemný).

Ať už preferujete jakýkoliv druh tvarohu, s trochou snahy a porovnáváním cen si i v dnešní době můžete dopřát tuto zdravou a chutnou potravinu bez zbytečného zatížení vaší peněženky.

Kde hledat akční letáky

V dnešní době už nemusíte procházet schránku plnou papírových letáků, abyste našli ty nejlepší slevy. Existuje mnoho online platforem, kde najdete akční letáky z nejrůznějších obchodů na jednom místě. Mezi nejoblíbenější patří například Kimbino, Kupi.cz nebo Akcniceny.cz. Tyto webové stránky shromažďují letáky z obchodů jako Lidl, Albert, Tesco, Kaufland a mnoho dalších. Můžete si je prohlížet na počítači, tabletu nebo mobilu a snadno si tak porovnat ceny a najít ty nejvýhodnější nabídky. Kromě online platforem některé obchody nabízejí i možnost přihlásit se k odběru elektronických letáků, které vám budou chodit přímo do emailové schránky.

Tipy pro nákup tvarohu

Při výběru tvarohu v obchodě věnujte pozornost několika důležitým faktorům. Čerstvý tvaroh poznáte podle příjemné vůně a chuti. Konzistence by měla být hladká a bez hrudek, v závislosti na typu tvarohu (hrudkovitý, jemný). Sledujte datum spotřeby. Pro delší trvanlivost volte tvaroh balený v ochranné atmosféře. Obsah tuku se liší dle druhu tvarohu, volte dle vašich preferencí a stravovacích návyků. Nebojte se vyzkoušet různé značky a druhy tvarohu, abyste našli ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Recepty z akčního tvarohu

Akční leták hlásá sýr Cottage v akci? Paráda! Tenhle univerzální poklad se dá proměnit v tolik dobrot. Co třeba začít ráno nadýchanými lívanci s tvarohem a borůvkami? Nebo si dát k obědu lehký salát s kuřecím masem, Cottage sýrem a krutony? A večer? Večer si dopřejte luxusní zapečené brambory s tvarohem, špenátem a sýrem. Fantazii se meze nekladou! Cottage je skvělý i do pomazánek, na sladko s ovocem nebo do slaných koláčů. Inspirujte se a užijte si vaření s akčním tvarohem naplno!

Publikováno: 25. 06. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Viktor Kovář

Tagy: tvaroh akce | akční nabídka tvarohu